Územní výbor

Členové výboru

Mgr. Ivan Nadberežný, předseda výboru  (KSČM)

JUDr. Josef Průcha (ČSSD)
Ing. Jaroslav Mach (ČSSD)
Vladimíra Hrušková (ANO)
Pavel Hrach (ANO)
Mgr. Hana Kalová (KDU-ČSL)
Bc. Radek Mach (KDU-ČSL)
Mgr. Robert Adensam (ODS)
Jitka Houdková (ODS)
Mgr. Tomáš Chovanec (HOPB)
Ing. Jiří Kořínek (TOP09)

Zápisy z jednání

Zápis z jednání dne 18.11.2015 (77,2 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 13.1.2016 (392,9 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 24.2.2016 (224 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 23.3.2016 (1,7 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 27.4.2016 (2 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 25.5.2016 (2,1 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 22.6.2016 (410,2 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 21.9.2016 (2,7 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 26.10.2016 (1,4 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 23.11.2016 (1,3 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Příloha č. 1 k zápisu ze dne 23.11.2016 (26,7 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Příloha č. 2 k zápisu ze dne 23.11.2016

Zápis z jednání dne 25.1.2017 (neznámá velikost)Obsah se otevírá do nového okna

Příloha č. 1 k zápise z dne 25.1.2017 (38,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Příloha č. 2 k zápisu ze dne 25.1.2017 (20,2 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis z jednání dne 22.2.2017

 

Přehled o činnosti územních skupin

Územní skupina č. 1

 
Pro lokality: Vnitřní město, Staroměstské, Pražské a Vídeňské předměstí
Předseda skupiny: Ing. arch. Martin Malec, e-mail martin(tečka)malec(zavináč)atelier-malec(tečka)cz, mob. 602 433 938
Termíny schůzí: 9. února od 16,00 hodin v zasedací místnosti č. 203
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1 (41 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 2 (48,1 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 3 (43 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 4 (39,4 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 5 (45,6 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 6 (38,9 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 7 (41,5 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 9 (neznámá velikost)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 10 (43 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 11

 

Územní skupina č. 2  
Pro lokality: Čtyři Dvory, sídliště Šumava, Litvínovické předměstí 
Předseda skupiny: Jan Šestauber, e-mail sestauberjan(zavináč)email(tečka)cz, mob. 604 608 968
Termíny schůzí: 1. března od 18,00 hodin v Komunitním centru, klubu seniorů (schůze k dopravní problematice, účast náměstka primátora Ing. Františka Konečného)
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1 (22,1 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 2 (46,1 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 3 (35,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 4 (34,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 5

 

Územní skupina č. 3  
Pro lokality: sídliště Vltava I a II, České Vrbné
Předseda skupiny: Josef Šikýř, e-mail josef_sikyr(zavináč)seznam(tečka)cz, mob. 774 609 869
Termíny schůzí: 9. května
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1

Zápis č. 2

Zápis č. 3

Zápis č. 4

Zápis č. 5

Zápis č. 6

Zápis č. 7 (427,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 8 (252,9 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Příloha k zápisu č. 8 (19,7 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 9 (47,1 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 10

 

Územní skupina č. 4  
Pro lokality: sídliště Máj, Zavadilka, Haklovy Dvory
Předseda skupiny: Ing. Tamara Tefferová, e-mail Tamara(tečka)Tefferova(zavináč)fs(tečka)mfcr(tečka)cz, mob. 728 742 649
Termíny schůzí: 10. května
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1 (24,6 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 2 (48,6 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 3 (35,3 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 4 (1,8 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 5 (817,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 6 (37,3 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 7 (2,6 MB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 8 (54,8 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 9 (50,7 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 10 (47,1 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápiš č. 11 (53,2 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Územní skupina č. 5  
Pro lokality: Rožnov, Havlíčkova kolonie, Krumlovské předměstí a Linecká čtvrť 
Předseda skupiny: Ing. Petr Vodrážka, e-mail petvodr(zavináč)seznam(tečka)cz, mob. 605 330 441
Termíny schůzí: 2. května
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1

Zápis č. 2

Zápis č. 3

Zápis č. 4

Zápis č. 5

Zápis č. 6

Zápis č. 7

Aktuální přehled témat k řešení

Zápis č. 9 (37,4 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 10 (145,7 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 11

 

Územní skupina č. 6  
Pro lokality: Suché Vrbné, Mladé, Nové Hodějovice
Předseda skupiny: Ing. Jiří Kořínek, e-mail Jk(tečka)korinek(zavináč)gmail(tečka)com, mob. 602 129 527
Termíny schůzí: 11. května
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1

Zápis č. 2

Zápis č. 3

Zápis č. 5 (23,5 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 6

 

Územní skupina č. 7  
Pro lokality: Nové Vráto, Rudolfovské, Brněnské a Severní předměstí, Nemanice, Kněžské Dvory
Předseda skupiny: Jaroslav Havlíček, e-mail jardahavlicek(zavináč)tiscali(tečka)cz, mob. 606 328 390
Termíny schůzí: 8. února od 17.00 hodin zasedačka tiskárny Žerotínova 5
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1

Zápis č. 2

Zápis č. 3

Zápis č. 5

Zápis č. 6

Zápis č. 7 (20 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Webové stránky: www.uzemniskupina.cz Obsah se otevírá do nového okna

Územní skupina č. 8  
Pro lokality: Kaliště a Třebotovice
Předseda skupiny:

Mgr. Robert Procházka, e-mail rprochazka(tečka)notar(zavináč)nkcr(tečka)cz, mob. 602 144 865

Termíny schůzí: termín bude stanoven v lednu
Zápisy ze schůzí:

Zápis č. 1

Zápis č. 2 (21,6 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 3 (20,6 kB)Obsah se otevírá do nového okna

Zápis č. 4 (21,9 kB)Obsah se otevírá do nového okna