Radniční nádvoří - kulturní akce

červen

  • 26.6.
    18.00
    – Malá čarodějnice – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla
  • 28.6.
    11.00 – 18.00
    Žonglérská dílna Vojty Vrtka – pro všechny, kdo se chtějí naučit žonglovat

červenec

  • 3.7.
    18.00
    Jak na draky – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla
  • 11.7.
    18.00 – Syndibád
    – účinkuje Divadlo Studna – pořádá Bazilika o.p.s.
  • 13.7.
    20.00
    – Bluesweisser  –bluesový koncertpořádá město .Č Budějovice 
  • 17.7.
    18.00
    – Malá čarodějnice – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla 
  • 18.7.
    18.00 – Tančíček „Adušiadáši“
    – účinkuje Divadlo Kufr, pohybově žonglérská klauniáda – pořádá Bazilika
    21.00 – Tara Fuki – snová poetika v hudbě i textech nevšedního violoncellového dua  – pořádá Bazilika o.p.s. 
  • 19.7.
    20.00 – Pavel Dobeš
    pořádá Agentura Minerva 
  • 24.7.
    18.00
    – Pohádky z Fimfára – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla
  • 25.7.
    18.00
    – Čarostřed a černá paní – DS Fr. Kreuzmanna – pořádá Bazilika o.p.s. 
    26.7.
    18.00
    – Čaroděj a pyšná princezna – účinkuje Téměř divadelní společnost 
    21.00 – Black and West Cork Allstars – irské písně – pořádá Bazilika o.p.s. 
  • 28.7.
    17.00 – Michal pro děti –
    pořad pro děti s Michalem Nesvadbou – pořádá Umělecká agentura K.A.P. 
  • 31.7.
    18.00
    – Kašpárek v rohlíku – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla

srpen

  • 1.8.
    20.00 - Nezmaři
    pořádá Agentura Minerva
  • 7.8.
    20.00 – Věra Klásková (
    irské balady)pořádá Agentura Minerva
  • 8.8.
    18.00
    Dlouhý, široký a bystrozraký – účinkuje Studio dell´arte – pořádá Bazilika o.p.s
    21.00Blues session – bývalá kapela P. Kalandry – pořádá Bazilika o.p.s.
  • 9.8.
    18.00
    – Bajaja – Teátr Víti Marčíka
  • 14.8.
    18.00 – Jak do Mastné Lhoty přišel čert
    – účinkuje Téměř divadelní společnost
  • 15.8.
    18.00 – O Sněhurce
    – účinkuje Malé divadélko z Prahy – pořádá Bazilika o.p.s.
    21.00 - The Hogs (Irsko) a Václav Koubek - irský folk, keltská hudba pořádá Bazilika o.p.s.
  • 16.8
    20.00 - Soulpower - 
    live power music band, jazzový koncert
  • 21.8.
    20.00 – Žalman a spol.
    pořádá Agentura Minerva
  • 22.8.
    18.00 – O Palečkovi
    – účinkuje Divadlo LUK – pořádá Bazilika o.p.s
    21.00 – Yellow sisters – vystoupí zvukové iluzionistky – pořádá Bazilika o.p.s.
  • 23.8.
    18.00 – Líný Mates a obrův učeň
    – účinkuje Téměř divadelní společnost
  • 24.8.
    20.00 – Band Petry Börnerové
    koncert, pořádá statutární město České Budějovice
  • 29.8.
    18.00 – KARROMATO – dřevěný cirkus –
    mezinárodní loutkové divadlo– pořádá Bazilika o.p.s
    21.00 -  Senegsl meets - afričtí hudebníci a tanečníci - pořádá Bazilika o.p.s
    30.8
    18.00 – O Kačence a nebojácném synkovi
    – účinkuje Téměř divadelní společnost

září

  • 4.9.
    18.00 – Kašpárek v rohlíku
    – účinkuje loutkohra Jihočeského divadla
  • 5.9.
    20.00 – Hradišťan s Jiřím Pavlicou
    pořádá Agentura Minerva
  • 6.9.
    18.00 – Když zatejká, Město masek, Strašidlo Cantervillské
    – pásmo představení pro děti od 8 let, účinkuje DS Lannov

Prodej vstupenek hodinu před představením. Bližší informace - dbor kultury tel: 386 801 409, Bazilika tel: 386 350 489, Minerva 603  Změna programu vyhrazeno.