Hlášení závad mobilem

Webová aplikace "Hlášení závad", kde je možné zadávat oznámení o závadách a nedostatcích zjištěných občany na městském majetku (komunikacích, trávnících, osvětlení atd.), na webových stránkách města je doplněna mobilní aplikací "Hlášení závad - Dejtip". Ta je určena pro tzv. chytré telefony s operačním systémem Android a iOS. Program umožní místo vyfotografovat, určit polohu místa, problém zařadit do příslušné kategorie, doplnit popis a odeslat. Místo, včetně fotografie, popisu, umístění v mapě podle GPS souřadnic se zobrazí odpovědným pracovníkům, kteří následně provedou nápravu.

NOVÁ GENERACE APLIKACE DEJ TIP

dovolujeme si vás informovat o možnosti stažení nové generace mobilní aplikace Dej Tip. Aplikace je dostupná jak pro operační systém Android, tak i pro iOS. Ke stažení je k dispozici na Google Play (pro Android) a App Store (pro iOS) pod názvem „Hlášení závad – Dej Tip“ a nahrazuje tak dosavadní aplikaci „Dej Tip“.

Od 1.3. 2017 je aplikace Dejtip dostupná i pro smartpfony na platformě OS Window. Je k dispozici ke stažení ve Windows Store. 

 

misto_mapa