Nová generace aplikace DejTip

Vážení občané,

dovolejme si Vás informovat o možnosti stažení nové generace mobilní aplikace Dej Tip.

Webová aplikace „Hlášení závad“, kde je možné zadávat oznámení o závadách a nedostatcích zjištěných občany na městkém majetku (komunikacích, trávnících, osvětlení atd.) na webových stránkách města je doplněna mobilní aplikací „Hlášení závad – Dej Tip“. Program umožní místo vyfotografovat, problém zařadit do příslušné kategorie a odeslat. Místo, včetně fotografie, popisu, umístění v mapě podle GPS souřadnic se zobrazí odpovědným pracovníkům, kteří následně provedou nápravu.

Aplikace je dostupná jak pro operační systém Android, tak i pro iOS. Ke stažení je k dispozici na Google Play (pro Android) a App Store (pro iOS) pod názvem „Hlášení závad – Dej Tip“ a nahrazuje tak dosavadní aplikaci „Dej Tip“.

Aplikace dostála významných změn, a to jak v oblasti funkčnosti a designu, tak i v oblasti stability. Nová aplikace splňuje požadavky na jednoduché a intuitivní ovládání a přívětivý moderní design. Původní aplikace „Dej Tip“ je na Google Play také stále dostupná, nebude však již nadále podporována.

Další informace o projektu je možné získat na webu www.dejtip.eu.

Ke stažení

na Google Play (pro Android)

na App Store (pro iOS)