Budějovice mají nové informační prospekty

Právě vycházejí čtyři zcela nové informační letáky, které přibližují jihočeskou metropoli jako atraktivní destinaci plnou památek, kulturního a sportovního vyžití, území s přitažlivou krajinou a zajímavým okolím. Všechny letáky jsou tematicky ucelené a zaměřené na určité cílové skupiny.

"Aktivní nabízejí podněty pro zdatnější i sváteční sportovce a turisty všech věkových kategorií, jako například tipy pro cyklisty, pěší turisty, milovníky vody, jízdy na koni, nebo odvážné horolezce. Inspirující ukazují na zajímavá a nevšední místa a zákoutí, o nichž možná nemají lidé ani tušení. Za poznáním láká především milovníky historie do centra města plného fascinujících příběhů a legend a Za brány města, jak už název napovídá, poodhalí především okolí Českých Budějovic s jejich historicky, kulturně i duchovně zajímavými městy a obcemi,“ přibližuje novou vizitku náměstkyně primátora Ivana Popelová.

Nové informační materiály jsou graficky i myšlenkově provázány s volnočasovým portálem inbudejovice.cz, který byl spuštěn 1. května 2014 a budou k dispozici zdarma v radnici, konkrétně v Turistickém informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II., vchod č. 2.
 
 

Prohlédněte si nové informační prospekty Českých Budějovic:

Aktivní

Inspirující

Za poznáním

Za brány města