Casanova se vrací na Hlubokou

Letos jako každý rok pořádá Divadlo Pikl Hluboká nad Vltavou na nádvoří zámku Hluboká Divadelní léto Hluboká nad Vltavou. V rámci něj bude znovu uveden muzikál Casanova autorů Zdeňka Bartáka a Petra Markova, který měl v loňském roce mimořádně úspěšnou premiéru. Letošní zahájení Divadelního léta však bude pro divadlo producenta pana Zdeňka Pikla velmi výjimečné.

Casanova

Sezóna pro Casanovu začne již koncem června a to v Jižní Koreji na nejvýznamnějším mezinárodním muzikálovém festivalu celé Asie. Divadlo Pikl se zúčastní jako jediné z České republiky a v Operním domě pro 1 500 diváků odehraje pět představení.
Z Jižní Koreje se muzikál Casanova vrátí sice zpět do České republiky, ale hned zavítá do Rychnova nad Kněžnou na zámek hraběte Kolowrata, kde bude v rámci muzikálového festivalu vystupovat 12 profesionálních divadel a muzikál Casanova bude tento festival 6. července uzavírat.
Podle slov producenta pana Zdeňka Pikla si celý tým kolem muzikálu Casanova nesmírně váží účasti na domácím a zahraničním festivalu. Všichni pevně věří, že diváky nezklamou ani mimo půdu hlubockého nádvoří.

Od 12. července se muzikál vrací zpět na nádvoří zámku Hluboká, kde odehraje do 24. srpna 16 představení.

Více informací: www.cbsystem.cz, www.casanova-muzikal.cz