České Budějovice zahajují běžecký seriál RunTour

Oblíbený běh v historickém centru Českých Budějovic odstartuje v sobotu 8. dubna 2017 další ročník běžeckého seriálu RunTour.

Jedná se o unikátní závod, do kterého se můžou přihlásit nadšenci, zkušení, pokročilí, ale i úplní začátečníci a právě díky tomu se běh každoročně těší velkému zájmu veřejnosti všech věkových kategorií. Uvolněnou atmosféru běhu věrně zachycuje video z minulého ročníku,  které podporuje všechny k tomu, aby si závod především užili a neohlíželi se pouze na výsledek.

Video z minulého ročníku najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=HQ29kMW-xEk

Pro závodníky i jejich doprovod je připraveno mnoho doprovodných aktivit včetně účasti známých osobností. Mezi závodníky se i letos ukáže Pavel Svoboda, moderátor Snídaně s Novou. Těšit se můžete také na účast jihočeské atletky Lucie Sekanové, která v současné době zahajuje svou přípravu na Letní olympijské hry v roce 2020 v Tokiu. Její nejlepší čas na 10 km dlouhé trati v Českých Budějovicích je 34 minut a 30 sekund.

Registrace probíhají online na www.run-tour.cz a budou pokračovat až do vyprodání jednotlivých běhů. Aktuality a veškeré informace z přípravy závodu také můžete sledovat na Facebookové stránce https://www.facebook.com/runtour.

Promo video najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=nsXlx9A8O5U

Udělejte něco pro sebe a přispějte na dobrou věc, z každého startovného je věnováno 50 Kč na konto Nadace Leontinka.