Fanoušci mohou cestovat na vybraná utkání zdarma

 

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. připravil ve spolupráci s kluby ČEZ Motor České Budějovice a SK Dynamo České Budějovice pro věrné fanoušky akci, která má za cíl nejen zvýšit zájem o sport v našem městě, ale také umožnit milovníkům této zábavy pohodlnější a bezproblémovou dopravu na vybrané zápasy.

České Budějovice, 17. 8. 2017 – Fanoušci, jedoucí městskou dopravou na hokejovou WSM Ligu či fotbalovou Fortuna národní ligu v sezóně 2017/2018, se mohou vždy jednu a půl hodiny před a jednu a půl hodiny po utkání prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou.

„Dopravní podnik je tradičním partnerem českobudějovického sportu a velice si váží všech fanoušků, kteří přispívají ke skvělé atmosféře zápasů přímo na stadiónech,“ zdůvodnil tento krok ředitel a místopředseda představenstva společnosti Slavoj Dolejš.  

Pokud by se všichni „permanentkáři“ vydali na utkání vozy městského dopravce, pak by se jednalo o velkou skupinu lidí. Vždyť hokejový klub v letošním roce očekává více než 4000 vydaných permanentek, fotbalisté okolo 1100 kusů.

„Aktivita dopravního podniku je velmi vítanou podporou profesionálního sportu v našem městě a ocení ji jistě všichni věrní fanoušci obou tradičních klubů,“ sdělil primátor města Jiří Svoboda.

Prověřit toto opatření mohli fotbaloví příznivci již při prvním domácím zápase, fanoušci Motoru mohou vše otestovat od 13. 9. 2017, kdy hrají hokejisté své první domácí mistrovské utkání.