Foto a video soutěž

 

FOTOGRAF A VIDEO REŽISÉR LÉTA 2009

106 CEN pro Vás - trička, placky, dárky...

Foťte a natáčejte. Natočte svůj klip, nafoťte fotku. Dejte šanci těm, kdo nemohli přijet do Českých Budějovic!

Zkuste se stát „profíkem“, jako je Jan Saudek nebo v minulosti třeba Joel Brodský, který „stvořil“ Jima Morrisona. Nebo pokud máte raději pohyblivé obrázky, zkuste se stát prvním českým video Spielbergem. Je to jednoduché. Pojďte se podívat na některou kulturní akci Léta České Budějovice 2009 a foťte nebo natáčejte. Nejlepší fotografie a videa nám pošlete na e-mail, my si vybereme a ty nejlepší umístíme v galerii na internetových stránkách festivalu www.cb-info.cz.

Zasláním fotografie na níže uvedený e-mail dáváte souhlas k uveřejnění vašeho jména i fotografií na www.cb-info.cz a k dalším propagačním, reklamním účelům Twiga Agentury a Magistrátu města České Budějovice.

Podmínky účasti soutěže Fotograf léta 2009

Zkuste se stát fotografem a vyfotografujte interpreta nebo představení či výstavu a zašlete nám své obrázky na
e-mail foto@c-budejovice.cz .

K fotografii doplňte datum, kdy byl úlovek pořízen, koho nebo co jste „ulovili“ a samozřejmě Vaše jméno a e-mail. Fotografie může mít  maximální velikost 250 kB, poměr stran 4:3 nebo 16:9, delší strana o velikosti max. 1024 bodů, formát JPEG, maximální celková velikost všech příloh v jedné zprávě 2MB.

Podmínky účasti soutěže Video režisér léta 2009

Zkuste se stát nefalšovaným video režisérem a natočte interpreta nebo představení či výstavu a zašlete nám odkaz na Vaše video uložené na www.youtube.com na email video@c-budejovice.cz .

K Vašemu videu připište datum, kdy jste klip natočili a koho jste „ulovili“. Uveďte jméno a e-mail. Video musí být uložené na www.youtube.com a e-mail musí obsahovat pouze link na Vaše video. Maximální celková velikost všech příloh v jedné zprávě 2 MB.