Harmonogram svozu bioodpadu v roce 2023

Svoz bioodpadu je provozně nastaven podle ulic a lokalit do svozových dnů v týdnu a zařazen do svozového režimu podle období. 

Bioodpady tvoří významnou skupinu odpadů. Každý z nás takový produkujeme. / Více 

Pondělí

 
Lokalita České Vrbné, Nemanice (část 1), Rožnov (část 1), „staré“ Čtyři Dvory, Suché Vrbné (část 1)
Ulice

Dvořákova, Chelčického, Jeronýmova, Nádražní (od ul. Rudolfovská tř. po ul. Žižkova tř.), Rudolfovská tř. (od ul. Na Sadech po ul. Nádražní), Štítného, U Hvízdala, Žižkova tř.

Režim svozu

1x týdně v období od 1. 4. do 30. 11. ve svozový den

1x měsíčně v období od 1. 12. do 31. 3. v první svozový den v měsíci (tj. 2. 1., 6. 2., 6. 3., 4.12.)

svoz v rozmezí od 6:00 do 22:00 hodin

Úterý

 
Lokalita Mladé, Nemanice (část 2), Nové Roudné, Pražské sídlištěSuché Vrbné (část 2)
Režim svozu

1x týdně v období od 1. 4. do 30. 11. ve svozový den

1x měsíčně v období od 1. 12. do 31. 3. v první svozový den v měsíci (tj. 3. 1., 7. 2., 7. 3., 5. 12.)

svoz v rozmezí od 6:00 do 22:00 hodin

Středa

 
Lokalita

Krumlovské předměstí, Nové Vráto, Pražské předměstíSuché Vrbné (část 3), Třebotovice a Kaliště

Ulice Dolní, Horní, Hůrská, Kamenická, Květná, Litvínovická, U Hřbitova, U Lučního jezu
Režim svozu

1x týdně v období od 1. 4. do 30. 11. ve svozový den 

1x měsíčně v období od 1. 12. do 31. 3. v první svozový den v měsíci (tj. 4. 1., 1. 2., 1. 3., 6. 12.)

svoz v rozmezí od 6:00 do 22:00 hodin

Čtvrtek

 
Lokalita

Husova kolonie, Rožnov (část 2)

Režim svozu

1x týdně v období od 1. 4. do 30. 11. ve svozový den

1x měsíčně v období od 1. 12. do 31. 3. v první svozový den v měsíci (tj. 5. 1., 2. 2., 2. 3., 7. 12.)

svoz v rozmezí od 6:00 do 22:00 hodin

Pátek

 
Lokalita

Havlíčkova kolonie, Kněžské Dvory, Nové Hodějovice, Švábův Hrádek a  Stromovka, Zavadilka, Haklovy Dvory

Ulice Suchomelská, U Rozvodny
Režim svozu

1x týdně v období od 1. 4. do 30. 11. ve svozový den 

1x měsíčně v období od 1. 12. do 31. 3. v první svozový den v měsíci (tj. 6. 1., 3. 2., 3. 3., 1. 12.)

svoz v rozmezí od 6:00 do 22:00 hodin

 

  Ulice zahrnuté do jednotlivých částí

Rožnov

(část 1)

Fr. Bílka, Fügnerova, Janáčkova, Jaselská, Krumlovská, Malebná, Na Výsluní, Parková, Plavská (od ul. Krumlovská po ul. V. Nováka), Růžová, Sadová, V. Nováka, V Zahrádkách

Rožnov

(část 2)

A. Krejčího, Antala Staška, Beránkovo nábřeží, Boh. Kafky, Boršovská, Drátenická, E. E. Kirsche, Jana Kollára, Jar. Hůlky, J. Buděšínského, J. B. Foerstera, J. K. Chmelenského, Josefa Lady, Kamnářská, K. Kovařovice, K. Lávičky, Kolářská, Kozinova, Lidická třída (od ul. Papírenská směr Včelná), L. Kuby, nám. Bratří Čapků, Ovocná, Papírenská (kromě č.p. 2-18), Pastevní, P. J. Šafaříka, Plánská, Revoluční, Sedlářská, Slunečná, Sokolovská, St. Čečka, Strádova, Zlatnická, Zvonková

Suché Vrbné

(část 1)

A. Kříže, Boleslavova, Bořivojova, Dalimilova, Dělnická, Družstevní, E. Beneše (od ul. Pod Lékárnou po ul. Lednická), Fr. Škroupa, Heřmánková, Horymírova, J. Dobrovského, Jana Čapka, Kamarytova, Kopretinová, Kosmova, Krokova, Lesní, Libušina, Prašná, Přemyslova, Sámova, Tyršova, U Lávky, V Hluboké cestě, Vodní (od ul. Družstevní po ul. Dobrovodská)

Suché Vrbné

(část 2)

Brigádnická, E. Beneše (od ul. Lednická směr Dobrá Voda), J. Jindřicha, J. Lomského, Jabloňová, Jar. Ježka, K. Vinařického, Lednická, Ot. Ševčíka, Pohůrecká, Puchmajerova, Stará cesta, Suchovrbenská, tř. Čsl. Legií, Třešňová, U Cihelny, U Pramene, U Rybníka, U Školy, V. Nezvala, V. Špály, Vl. Vančury, Želivského

Suché Vrbné

(část 3)

Brandlova, Dienzenhoferova, Dobrovodská (od ul. Plynárenská směr Dobrá Voda), El. Krásnohorské, H. Malířové, Hlinecká, Hraniční, I. Olbrachta, Jiřího z Poděbrad, Josefa Hory, K Dolíčku, Karla Tomana, Karla Uhlíře, Macharova, Plynárenská, Reinerova, Třebízského, Vodní (od ul. Dobrovodská po ul. Plynárenská), Vrbenská (od ul. Vodní směr Dobrá Voda), Železničářská

Nemanice

(část 1)

K Rybníku (od ul Pražská tř. po ul. U Čertíka), K Úsilnému, Pražská třída (od ul. Horní směr Borek), Rybářská, Světlíky, U Čertíka, U Tří dubů, Za Hřištěm

Nemanice

(část 2)

Hlubocká, Hosínská, Jana Štursy, Jižní, Jubilejní, K Rybníku (od ul. Pražská tř. po ul. Horní), K. Šatala, Opatovická

Pražské sídliště

Budivojova, Čéčova, Fr. Hrubína, Hálkova, Holečkova, Husova tř. (od ul. Pražská tř. po ul. Jiráskovo nábř.), Jar. Haška, Jiráskovo nábř., Klavíkova, Klostermannova, Kubatova, Neplachova, Nerudova (od ul. Pražská tř. po ul. Jiráskovo nábř.), Neklanova, Pražská tř. (od ul. Strakonická po ul. Husova tř.), Puklicova (od ul. Pražská tř. po ul. Neplachova), Resslova, U Trojice, V Oblouku, Zachariášova

Pražské předměstí

B. Smetany, Dr. Tůmy, Fráni Šrámka, Jeremiášova, Jírovcova, J. Š. Baara, J. Plachty, Kostelní, Klaricova, K. Weise, Lipenská, Nádražní (od ul. Pekárenská po ul. Rudolfovská tř.), Na Sadech (od ul. Rudolfovská tř. po ul. tř. 28. října), Nerudova (od ul. Pražská tř. po ul. Klaricova), Nová, Otakarova, Puklicova (od ul. Kostelní po ul. Klaricova), Pekárenská, Riegrova, Skuherského, tř. 28. října

 

Stránka byla upravena uživatelem Petr Ferebauer, 9. 1. 2023.