Kampaň proti kouření

Jste kuřáci? Rádi by jste se svým zlozvykem přestali? Chcete soutěžit, vyhrát zajímavé ceny a ještě si zlepšit své zdraví??

Zdravé město České Budějovice ve spolupráci se Zdravotním ústavem se sídlem v Českých Budějovicích vyhlašují proto místní soutěž pro kuřáky "Kdo přestane, vyhraje".  Pokud se Vám podaří v době od 2. do 29. května nekouřit (bude to následně ověřeno svědecky i laboratorně) a podáte si řádně vyplněnou přihlášku do naší soutěže, budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny, které poskytne Zdravé město. Vaše přihlášky budou následně předány do celorepublikového a mezinárodního kola soutěže "Přestaň a vyhraj".

Kdo přestane kouřit zcela, čeká ho největší odměna - zlepšující se vlastní zdraví!!

Mezinárodní kampaň je realizována pod patronací Státního zdravotního ústavu v Praze a na jejich webových stránkách (www.szu.cz) najdou zájemci bližší informace a elektronickou přihlášku.

Soutěžící podávají pouze jednu přihlášku, po uskutečnění regionálního kola proběhne losování o ceny i v kole celostátním. Můžete tak zístak i více cen.

 

Přihlášky budou k dispozici v tištěné podobě na Magistrátě ČB a na Zdravotním ústavu v ČB. Dále pak na dalších místech, která budou ještě oznámena. Bližší informace také získáte na ZÚ na tel.: 387 712 360-2, 387 712 373 nebo u koordinátorky Zdravého města na tel.: 386 801 623.

Přihlášku je nutno zaslat nejpozději do 30.dubna 2006 na adresy uvedené v přihlášce.

Přihláška ke stažení:

přihláška - kouření.doc