Plánovaný park ve Čtyřech Dvorech už má územní rozhodnutí

Vydání územního rozhodnutí

Českobudějovický stavební úřad dnes vydal územní rozhodnutí týkající se stavby nového parku ve Čtyřech Dvorech. Ten by měl vzniknout ještě letos v prostoru bývalých kasáren. Součástí plánovaného parku, na jehož podobu radnice v loňském roce uspořádala veřejnou architektonickou soutěž, bude také dětské hřiště, fitstezka vhodná i pro seniory, kavárna nebo skatepark o rozloze 1050 metrů čtverečních zastavěné plochy. (21.2.2013)Veřejné ústní jednání

Veřejné ústní jednání k projednání žádosti o vydání územního rozhodnutí na stavbu nového parku ve Čtyřech Dvorech se uskuteční ve čtvrtek 14. února 2013 budově Magistrátu města České Budějovice, Kněžská 19, 2. patro, v zasedací místnosti Stavebního úřadu (dveře č. 313). 
Další informace k zahájenému územnímu řízení najdete zde. (7.1.2013)Zahájení územního řízení

Město České Budějovice požádalo 12. prosince 2012 příslušný stavební úřad o vydání územního rozhodnutí na stavbu nového parku ve Čtyřech Dvorech. O podání žádosti bylo v souladu se zákonem o ochraně přírody a krajiny veřejnou vyhláškou informováno sedm občanských sdružení a ekologických iniciativ. (21.12.2012)