Poděkování všem, kteří pomáhají

„Obrovské poděkování patří všem, kteří pomáhají! Jsou to dobrovolníci, pracovníci zapojených organizací, stovky dalších lidí. Pro všechny je to šílený nápor a zaslouží si velký respekt. Tuto strašnou dobu, kdy jde o život, nikdo z nás nezažil a hlavně by si ji nikdo a nikdy nevybral. Je to ale také čas, který prověřuje charaktery lidí a jejich dary - spontánní pomoc, podporu, laskavost, nezištnost, pokoru i sounáležitost.  

Jmenovitě za České Budějovice zmíním centrum ADRA, Nadační fond Jihočeské naděje, Český červený kříž, Městská charita, Ledax, Domov pro seniory Máj a Hvízdal, CSS Staroměstská, nemocnice, Hasičský záchranný sbor, státní a městská policie, Jesle a azylová zařízení, Diecézní charita, Prevent, Domácí hospic sv. Veroniky, Česká maltézská pomoc, Rozkoš bez rizika, Základní škola Pohůrecká, Mateřská škola Sedmikráska, Jihočeské divadlo, Biologické centrum AVČR, Teplárna České Budějovice, Texsr s.r.o., FN spol. s r.o., nanoSPACE s.r.o., Pardam, s.r.o. a určitě jsem ještě na někoho zapomněl ve výčtu, ale nikoliv ve vděčnosti.

Doufám, že spolupráce těchto organizací i jednotlivců přetrvá i konec pandemie a že si dokážeme z této zkušenosti odnést i spoustu pozitivního,“ uvedl náměstek primátora Viktor Vojtko.

Stránka byla upravena uživatelem Petr Ferebauer, 20. 3. 2020.