Prostory magistrátu se budou znovu dezinfikovat

Další pravidelná plošná dezinfekce bude tentokrát provedena ve čtvrtek 14.1. a v pátek 15.1. 2021 pozdě odpoledne ve všech budovách magistrátu – na náměstí Přemysla Otakara II., v Jeronýmově a v Kněžské ulici.

„Chceme zajistit občanům i zaměstnancům bezpečné prostory, proto se dezinfikují výtahy, podlahy, stěny chodeb, dveře, madla schodišť, kliky u dveří i okénka na přepážkových pultech, židle a stoly na chodbách, tedy místa, kterých se dotýká hodně lidí. U každého vchodu do budov magistrátu jsou umístěny stojany s dezinfekčními prostředky," říká primátor Jiří Svoboda a zároveň vyzývá občany, kteří potřebují nutně vyřídit své záležitosti na magistrátu, aby důsledně respektovali stanovené úřední hodiny, které jsou v pondělí od 8.00 do 13.00 hodin a ve středu od 12.00 do 17.00 hodin.

Podatelny úřadu a městské informační centrum mají úřední hodiny beze změn. „Pokud to není nezbytně nutné, opakovaně doporučuji využívat prostředků dálkového přístupu, jako jsou datová schránka, email nebo telefonické projednání,“ dodává primátor.

 

Stránka byla upravena uživatelem Renáta Kollarczyková, 13. 1. 2021.