Rekonstrukce plynovodu si vyžádá dopravní omezení

Od úterý 28. 7. 2020 začne rekonstrukce NTL a STL plynovodu v Nádražní ulici, konkrétně v úseku od ulic Nová po J. Š. Baara a dále také v samotné ulici J. Š. Baara od Nádražní po Jeremiášovu.

Plynovodní potrubí je umístěno v chodníku podél bytových domů a pro potřeby stavby bude vyčleněn krajní jízdní pruh u chodníku.

Podle sdělení odboru dopravy a silničního hospodářství je celá stavba rozdělena do několik etap a potrvá do 31. 8. 2020.

Největší dopravní omezení se týká stažení stávajících dvou jízdních pruhů ve směru od Rudolfovské směrem k Pekárenské do jednoho jízdního pruhu. Zabraný pruh bude použit pro opačný směr, kde tak zůstanou zachovány pruhy dva. Práce na plynovodu začnou u ulice Nová a budou se postupně posouvat směrem k ulici J. Š. Baara. Při realizaci poslední etapy v ulici J. Š. Baara dojde k úplné uzavírce v úseku Nádražní a Jeremiášova a průjezd Jeremiášovou ulicí přes křižovatku bude zajištěn těžkým přejezdem.

Jedná se o frekventované místo, proto žádáme řidiče, aby dbali na zvýšenou opatrnost a sledovali přechodné dopravní značení.

Soubory ke stažení

Stránka byla upravena uživatelem Renáta Kollarczyková, 14. 7. 2020.