Slet čarodějnic 2013

Jako již tradičně, i letos se 30. 4. 2013 uskuteční Slet čarodějnic, a to u spolkového a kulturního domu Slavie v Českých Budějovicích. Program bude zahájen v 17:00 a ukončen ve 21.30.

Hlavními průvodci celé akce budou čaroděj a jeho pomocnice. Postarají se o netradiční zábavu se spoustou soutěží inspirovaných čarodějnickými pohádkami. Na hlavním pódiu se dále představí škola kouzel a čar s neobvyklými vyučovacími hodinami, jako je žonglování a pantomima, ale samozřejmě nesmí chybět ani hudební výchova. Milovníci tance se mohou těšit na čarokrásné taneční vystoupení a odvážlivci se mohou naučit divoké taneční kreace. Zaslouženou pozornost jistě vzbudí i čarodějnice na chůdách.

Volit se bude nejoriginálnější, nejnápaditější a nejkrásnější čarodějnice a čaroděj Českých Budějovic. Až se setmí, začne pravý čarodějnický rej v podobě  magické a nezapomenutelné  ohňové show. V doprovodném programu se mohou účastníci těšit na čarodějnickou kuchyni s netradičním vařením, kde se skvěle pobaví i ledacos ochutnají.  Ochranné amulety, škapulíře a runy si bude možno vyrobit v čarodějnické dílně a extravagantní a umělecké malování na obličej děti promění v pravé čarodějnické bytosti. 

Pro malé i velké bude připravena ještě řada dalších překvapení.

Takže nastartuje košťata a přileťte včas. Bude to stát za to!