Slet čarodějnic 2017

 

30. 4. na letní scéně DK Slavie

 Poslední dubnový den patří již tradičně čarodějnicím. I letos se tedy na letní scéně DK Slavie uskuteční jejich slet, tentokrát s podtitulem „Den otevřených dveří v čarodějnické škole“. Pomyslnou bránu otevře úderem 18. hodiny čaroděj té nejvyšší kategorie a zároveň ředitel školy – MAROTHA.

Během bezmála čtyřhodinového programu se zájemci o studium dozvědí, jak v sobě probudit čarodějnické schopnosti a pak úspěšně složit přijímací zkoušky. Dále je čeká seznámení s učivem a připravena je i besídka nadějných uměleckých ansáblů školy čar a kouzel.

Talent, cit pro rytmus a chuť být všude slyšet. To je bubenická show DIVOKÉ PALIČKY WILDSTICKS. Názornou ukázkou řešení sporů v čarodějnické škole je vystoupení členů BUD SIDE, kteří sehrají nefalšovanou dance battle. Jaká strana vyhrává? To určí síla potlesku. Kapela WICKED DESIGN je složena z těch největších školních talentů. Chtějí prorazit ve světě smrtelníků, hrají proto jejich písně (Lucie, Brian Adams, Blue Effect, aj.).

Samostatnou kapitolou je pak seznamování s čarodějnickou módou. Aby ředitel názorně předvedl, co škola akceptuje a co už je takzvaně „přes čáru“, vyhlásí soutěž o nejlepší čarodějnický vohoz! Těm, kteří na den otevřených dveří dorazili v kostýmů čaroděje nebo čarodějnice, nastala jejich chvíle. Mohou vyhrát sladké ceny, ale co víc! Drobnou protekci u přijímaček!

A protože i čarožáci si rádi odfrknou od učiva, přichází na řadu diskotéka zakončená vrcholným číslem slovutného oberčaroděje Marothy! Dechberoucí ohněpád ze Zlatého mostu na řeku!

Milé děti, sbalte tedy rodiče i košťata a hurá před Slavii…