Uzavírka ulice Pekárenská od zítřka 4. 2. 2017

Provizorní světelná signalizace se začala budovat na křižovatce Pražská x Fráni Šrámka. Zahájení uzavírky Pekárenské ulice (v úseku Pražská – vjezd do IGY) bude v sobotu 4.2. Doprava bude vedena po objízdných trasách.
Úplná uzavírka místní komunikace v ulici Pekárenská v úseku ulic Pražská tř. – Kostelní je od 4.2. – 9. 4. 2017. Dále úplná uzavírka chodníku podél stavby IGY 2,na Pražské třídě, vč. zrušení přechodu pro chodce od 27. 2. – 9. 4. 2017. Ve směru z ulice Pekárenská ke Strakonické povede objízdná trasa ulicí Kostelní, Nerudova, Pražská a ve směru z ulice Pekárenská do centra i z centra (obousměrně) vede trasa ulicemi Kostelní, Fr. Šrámka, Pražská,“ uvedl náměstek primátora Petr Podhola.
Pro MHD bude po dobu uzavírky Pekárenské ulice linka č. 5 obousměrně odkloněna ulicemi Rudolfovská, Na Sadech, Pražská. Pro zajištění obsluhy zastávek „Skuherského“, „Palackého nám.“, „Jírovcova“ bude po dobu uzavírky zavedena náhradní autobusová doprava vedená v trase Nádražní, Pekárenská, Jírovcova, Nádražní, Strakonická.