Uzavření krematoria - upozornění Pohřebního ústavu města ČB

 

Oznamujeme všem návštěvníkům obřadní síně krematoria, že od 2. června 2016 bude uzavřena obřadní síň českobudějovického krematoria a prostory kolem krematoria. Obřady budou probíhat v kapli sv. Otýlie na hřbitově, Pražská 448/110, vchod z Pražské třídy, cca 100m od parkoviště. Zároveň bude uzavřen hlavní vchod do hřbitova od krematoria. Do hřbitova bude funkční také pouze vchod z Pražské třídy. Žádáme návštěvníky, aby neparkovali před bránou u Pražské třídy, neboť vjezd do hřbitova musí být funkční.

Výdej uren nebude v budově krematoria, ale v prodejně květin a to denně takto:

Po, St             12.00 – 17.00 hod.

Út, Čt, Pá      07.00 – 11.00 hod.

Obřadní síň i vchod do hřbitova od krematoria jsou uzavřeny z důvodu stavebních prací – rekonstrukce a oprava dlažby před krematoriem. Obřadní síň bude uzavřena nejpozději do 31.7.2016.

Návštěvníci hřbitova musí dbát bezpečnostních opatření a nevstupovat svévolně do staveniště.  Komunikace kolem krematoria bude uzavřena z důvodu pojezdu těžké techniky. Návštěvníci, kteří mají své urnové hroby v zadní části hřbitova se ke svému místu dostanou vnitřní částí hřbitova. Pro návštěvníky obřadní síně i hřbitova budou instalovány informační cedule a ukazatele směru.