Zábavné odpoledne SALESIÁNI DĚTEM jako dar Budějovičákům

 

Salesiánské středisko mládeže se rozhodlo připojit k oslavám města tím, co nejlépe umí – výchovou a vzděláváním dětí a mládeže. Na středu 26. 8. 2015 připravilo zábavné odpoledne „SALESIÁNI DĚTEM“ nejen pro děti a mládež, ale pro všechny obyvatele města České Budějovice. Na náměstí Přemysla Otakara II. v tento den vystoupí hudební kapely, vznikne obrovský pískový reliéf znaku města a pro návštěvníky bude připravena řada aktivit, soutěží a adrenalinových vystoupení. 


Tato akce je určena pro celou širokou veřejnost – pro malé děti, mládež, rodiny, ale i pro seniory. Hlavní program bude probíhat od 14 do 18 hod. Doprovodný program začne již v dopoledních hodinách, kdy na obřím pískovišti vznikne v písku z rukou místního sochaře Petra Schela reliéf znaku města České Budějovice a znaku Salesiánského střediska mládeže.

Celá akce se koná pod záštitou Ing. Jana Bartoška, místopředsedy Poslanecké sněmovny PČR, prof. RNDr. Libora Grubhoffera, CSc., rektora Jihočeské Univerzity a Ing. Martina Maršíka, Ph.D., náměstka primátora Č. Budějovic pro školství a sociální věci.

Informace o akci naleznete na našem webu i facebookové stránce či přímo na události, kde průběžně informujeme o připravované akci.
http://www.sasmcb.cz/aktuality/pozvanka-na-zabavne-odpoledne/ 
https://www.facebook.com/sasmcb
https://www.facebook.com/events/1685086645054737/.