Na protipovodňových opatřeních se ze všech sil pracovalo celou noc. Protipovodňová stěna na řece Vltavě bude hotová v poledne. Práce na pytlových stěnách na Malší pokračují dál.
V 10:00 zasedne povodňová komise. Kanalizační síť ve městě funguje bez problémů. Její stav je 24 hodin denně monitorován, vpusti jsou pročištěné.
Intenzivně se připravuje distribuce pytlů s pískem občanům. Až získáme podrobnější informace, obratem je sdělíme.