Na radnici se bude vzpomínat na podzim 1989

Od 30. října do 17. listopadu 2024 budou v radniční výstavní síni k vidění fotografie Lubomíra Lapky, Bohuslavy Maříkové a Jiřího Plachého, které oživí vzpomínky na listopadové události roku 1989.  Kdo zažil euforii tohoto období před pětatřiceti lety, tak si může zavzpomínat a kdo ne, tak si vše podstatné může oživit, nahlédnout do minulosti a sdílet atmosféru rodící se svobody. Součástí výstavy jsou kopie dobových tiskovin zapůjčené ze Státního okresního archivu.

 

Stránka byla upravena uživatelem Alice Burianová, 29. 10. 2024.