Děti zdobily s primátorkou stromeček

Primátorku Dagmar Škodovou Parmovou čekala ve čtvrtek 5. prosince hned po ránu milá návštěva. Do její kanceláře přišly natěšené děti z českobudějovické Mateřské školy Vrchlického s jediným úkolem – dozdobit vánoční stromeček.

„Byla to čirá radost i dojetí, protože jsou bezprostřední a neskrývají své roztomilé nadšení. Děti byly šikovné a předvedly krásně naučené básničky a písničky k dnešní mikulášské nadílce. Všichni se už těší na dárky od Ježíška doma pod stromečkem a se zvědavostí odkrývají okénka adventních kalendářů. Dětem, učitelkám a všem Budějčákům přeji klidné prožití této doby s nejbližšími a přáteli,“ řekla primátorka.

Stránka byla upravena uživatelem Jana Novotná, 5. 12. 2024.