Na radničním nádvoří začaly 9. prosince vánoční trhy. „Má to tady vždycky úplně kouzelnou atmosféru provoněnou domácími dobrotami. Můžete tady koupit řemeslné výrobky od šikovných zhotovitelů a potěšit tak své blízké. Navíc je tady jednadvacet stromečků, které se svými učitelkami zdobily dětičky z místních mateřských školek. A když už sem přijdete, můžete se zastavit v radniční výstavní síni, kde jsou tvůrčí dílničky. Vaše ratolesti se tak mohou zabavit a vy máte možnost vložit hlasovací lístek do papírová krabice a určit tak, který stromek na nádvoří vás nejvíce zaujal. Vítězným předškolákům věnuji drobné dárky v podobě výtvarných potřeb. V mých očích jsou ale vítězové úplně všechny děti a jejich dílka,“ říká primátorka Dagmar Škodová Parmová.