V úterý 31. prosince 2024 budou na všech pracovištích magistrátu města zrušeny úřední hodiny.
„Důvodem je zkrácení pracovní doby bankovních ústavů. Magistrát jako veřejná instituce má povinnost k 31. prosinci každého roku odvést zůstatek svých pokladen na bankovní účet, a tím zajistit nulový stav hotovosti,“ uvedl tajemník magistrátu Zdeněk Řeřábek. S odkazem na informace poskytnuté bankou, lze poslední platby kartou v rámci finančních transakcí na pokladních místech magistrátu města provést v pátek 27. prosince 2024. Dne 30.12.2024 už nebudou žádné platby kartou přijímány.
Děkujeme za pochopení.