V českobudějovické porodnici přišlo v lednu na svět 137 dětí

Matyáš, Sebastian, Samuel, Tim, Mateo, Arlo, Eliška, Ema, Mia, Jenovéfa, Živa a Yasemin. Například taková jména miminka dostala od svých rodičů. V lednu se jich, podle sdělení matrikářek, v místní nemocnici narodilo celkem 137, z toho je 70 chlapečků, 67 holčiček a dva páry dvojčátek. Vůbec prvním letošním českobudějovickým občánkem je Verunka, která se narodila 2. ledna. Krásnou holčičku i její rodiče pozdravila také primátorka Dagmar Škodová Parmová.

Stránka byla upravena uživatelem Jana Novotná, 5. 2. 2025.