Podle sdělení distributora elektrické energie EG.D, a.s. dojde na pracovišti magistrátu v Jeronýmově ulici č. 1 v pátek 11. dubna 2025 od 11.00 hodin k odstávce dodávky elektrické energie. Provedena bude údržba, rekonstrukce, oprava i revize sítě. Úřední hodiny tak skončí už v 11.00 hodin.
Datum odstávky stanovuje vždy distributor a město jej nemůže nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.