Primátorka děkovala dobrovolným dárcům krve

Pětatřicet zlatých medailí profesora Jana Janského za 40 odběrů a dvaačtyřicet stříbrných za 20 odběrů si v úterý 15. dubna odnesli dobrovolní dárci z Metropolu. „Pokaždé, když před vámi stojím, tak pociťuji vděk a myslím na všechny, kterým jste dokázali pomoci, dali jim naději a přitom to berete jako něco úplně normálního. Dělíte se o nejcennější tekutinu nezištně a dobrovolně. Vašeho lidského přístupu si z celého srdce velmi vážím a všem děkuji,“ řekla účastníkům primátorka Dagmar Škodová Parmová, která už od svých osmnácti let také dobrovolně daruje svoji krev.

Stránka byla upravena uživatelem Jana Novotná, 16. 4. 2025.