Jom ha-šoa - veřejné čtení jmen obětí holocaustu se uskutečnilo ve čtvrtek 24. dubna 2025 na náměstí Přemysla Otakara II. Vzpomínkovou akci na památku spoluobčanů, kteří byli zavražděni v koncentračních táborech nebo zahynuli během nacistické okupace pořádala Paměť národa Jižní Čechy. Jména mrtvých četla také primátorka Dagmar Škodová Parmová. Při dojemném setkání účastníci vzpomněli na události před více než 80 lety po ukončení 2. světové války.
Odkaz na video s proslovem primátorky Dagmar Škodové Parmové