Šikovní školáci přišli na radnici, primátorka ocenila jejich výkony

Osmačtyřicet úspěšných žáků z českobudějovických škol se sešlo 28. dubna 2025 v obřadní síni radnice, kde jim za jejich výkony poděkovala primátorka Dagmar Škodová Parmová. „Vidět talentované, chytré a nadšené mladé lidi je vždycky za odměnu. Vynikají v různých sportech, například v hokeji, krasobruslení, gymnastice, taekwondu, karate, badmintonu, vodním slalomu a hrají výborně šachy. Někteří krásně zpívají a hrají na klarinet, zobcovou flétnu, akordeon i klavír. A svoje vědomosti prokazují v matematických, zeměpisných i logických olympiádách, v krajských i okresních kolech anglického a německého jazyka. Prostě jsou úžasní a nechtějí být jen průměrní,“ řekla primátorka Dagmar Škodová Parmová při předávání pamětního listu a dárku v podobě peněžní poukázky. Zároveň poděkovala jejich rodičům a učitelům, kteří nesou velký podíl na úspěších.

Stránka byla upravena uživatelem Jana Novotná, 29. 4. 2025.