Blíží se druhá květnová neděle. Gratulace a kytičky od primátorky Dagmar Škodové Parmové a náměstkyně hejtmana Lucie Kozlové míří do domovů pro seniory: „Jistě víte, že je to pro nás ženy sváteční den, kdy máme důvod k úsměvu a myšlenkám na svoje děti, které už odrostly a mají své vlastní potomky, Vaše vnoučátka, možná i pravnoučátka. Srdečně Vám všem přejeme pěkný Den matek a děkujeme za všechnu péči, lásku, starostlivost, trpělivost a podporu, kterou po celý život rozdáváte.“