Mladé fotbalisty z českobudějovického Dynama chválila primátorka Dagmar Škodová Parmová.
„Dosáhli jste na obrovský úspěch v kategorii U14, což je určitě sen úplně každého kluka. Bravurně jste ovládli Českou ligu a myslím, že hráči Olomouce, kterým jste to nandali 3:1 budou dlouho vzpomínat na zlatý pohár nad vašimi hlavami. Je to samozřejmě velký úspěch potvrzující sílu klubové akademie, která má obrovský podíl na výchově špičkových hráčů. Samozřejmě se skláním před vaším talentem. Jen tak dál,“ řekla primátorka Dagmar Škodová Parmová.