Českobudějovická ADRA pořádá v neděli 17. srpna od 9.00 hodin benefiční turnaj pro smíšené trojice v beach volejbalu na hřišti před sportovní halou. „Pokud ještě nemáte jiný program, můžete něco udělat nejen pro svoji kondici, ale i pro dobrý pocit. Celý výtěžek z bohulibé akce totiž podpoří osamělé seniory, které navštěvují dobrovolníci v jejich domácnostech a přinášejí jim radost, pozornost a lidskou blízkost i její sdílení. Samota není dobrá společnice. Do života opuštěnějších lidí je třeba vnášet světlo, dobrou náladu, optimismus a ukázat jim, že jsou stále potřební a že s nimi zkrátka počítáme,“ říká primátorka Dagmar Škodová Parmová, která nad sportovním kláním převzala záštitu.
Zájemci se podle vedoucí dobrovolnického centra Ivany Kyselové mohou stále ještě hlásit na ceskebudejovice@adra.cz
Fotozdroj: Adra České Budějovice