Oprava točny finišuje

Práce na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově finišují. Opravy stavebních částí i elektroinstalace jsou před dokončením. Společně se správou zámku se aktuálně dělají poslední úpravy travnatých ploch a přístupových cest a na místě dochází k ověřování funkčnosti všech nových komponent. Pracovníci Jihočeského divadla staví kulisy a herci zkouší novou inscenaci Da Vinci, která by měla mít premiéru v červenci 2021.

Sezónu před otáčkem zahájí v druhé polovině června novinka Muž Dvojhvězdy v podání souboru Malého divadla. Letos naposledy se bude hrát představení plné pravěkých zvířat Ztracený svět.

„S uvolněním vládních opatření se v přímé úměře uvolní i kapacita obsazenosti a diváci budou mít možnost zakoupit zbylých 10 500 vstupenek,“ řekl první náměstek primátora Juraj Thoma. „Věřím, že letošní divadelní sezóna potěší všechny návštěvníky nejen připraveným bohatým programem, ale i větším komfortem po všech technických opravách,“ dodal Juraj Thoma.

O doprodeji vstupenek i platných hygienických opatřeních bude Jihočeské divadlo informovat na svém webu a sociálních sítích.

Foto z poloviny dubna 2021.

Stránka byla upravena uživatelem Kateřina Novotná Sklářová, 4. 5. 2021.